ŚWIADECTWA SNE

Data 04.03.2016
Kategoria

Kurs Nowe Życie (4-6.03.2016)

W dniach 4-6 marca 2016 roku w Holandii prowadziliśmy kurs Nowe Życie, w czasie którego ponad 40 osób miało okazję odkrywać żywą relację z Bogiem.

Na tym kursie odkryłam bliskość Boga i doświadczyłam obecności Ducha Świętego. Od tego kursu zapragnęłam dzielić się Bogiem z innymi.

Ola 39 lat

 

Otrzymałam od Boga spokój mojej duszy, i oddałam swoje życie w ręce Boga. Zastanawiam się nad przyłączeniem do wspólnoty.

Agata 39 lat

 

Podczas tego weekendu doznałem oczyszczenia. Doświadczyłem wspaniałej otwartości ludzi, oraz przeżyłem niesamowitą spowiedź z księdzem „twarzą w twarz” w jasnym, cichym pomieszczeniu. To była spowiedź moich marzeń...! Będę starał się głosić Słowo Boże we własnym otoczeniu.

Dariusz 35 lat

 

Ten Kurs pozwolił mi otrzymać dar oddania władzy nad swoim życiem i nad sobą samym Jezusowi. Doświadczyłem radości i nabrałem ochoty do życia z Jezusem i Maryją. Zapragnąłem pracować nad sobą i głosić Słowo Boże dalej!

Zbyszek 47 lat

 

Wszystko co chciałem otrzymać, otrzymałem na tym Kursie! Odnalazłem to czego mi brakowało. To co otrzymałem na tym Kursie pragnę przekazywać innym ludziom.

Karol 20 lat

 

Było to bardzo fajne doświadczenie. Poznałem moc działania Ducha Świętego! Mam zamiar trwać w tym i realizować się i przede wszystkim ulepszać się!

Adam 41 lat

 

Ten weekend pokazał mi, że to od Boga otrzymałam nadzieję, siłę i pewność siebie. Nie potrafię w jednym zdaniu opisać jak wielkie i wspaniałe dzieła uczynił dla mnie Bóg w tym czasie, ale zamierzam umacniać się i wzrastać w Chrystusie.

Marlena 25 lat

 

Czas ten była dla mnie szczególny, ponieważ otrzymałam od Boga spokój i radość. To co się w wydarzyło na tym Kursie w szczególny sposób trafiło do mojego wnętrza, serca i rozumu. Pragnę to co tam otrzymałam wprowadzać w życie. Postaram się zmienić relację z mężem. Poukładać życie i postawić Boga na pierwszym miejscu.

Kasia 30 lat

 

„Otworzyły” mi się oczy na pewne wartości, których nie znałam i poznałam właściwy sens życia. Moim najważniejszym doświadczeniem tego Kursu, był fakt przybliżenia się do Boga. Będę starała się ulepszać wiedzę, którą tu otrzymałam.

Aldona 32 lata

 

Otrzymałam od Boga wiedzę, radość, spokój oraz natchnienie Duchem Świętym . Pozbyłam się żalu i smutku, zrozumiałam, że Bóg mnie kocha. Mam zamiar dalej się rozwijać, pogłębiać swą duchowość i nieść ludziom ukojenie.

Magda 29 lat

 

Bóg dał mi „wolność”! Poznałem Boga i wiarę, której nie byłem świadomy. Pragnę kontynuować drogę, którą zaplanował mi Bóg.

Michał 29 lat

 

 

Nadzieja, wiara i ulga to te wartości otrzymałem od Boga w czasie kursu Nowe Życie. Doświadczyłem, że nie jestem sam w moim życiu. Jest Jezus i mogę na niego liczyć. Oddałem Jezusowi moje utrapienia, zmartwienia, które w moim życiu jako alkoholika zniszczyłem. Utraciłem dom i zadłużyłem moją rodzinę. Zamierzam dalej trwać przy Bogu, modlić się z przyjaciółmi z Galileii. Na tyle ile będę potrafił, pragnę przekazywać Słowo Boże innym ludziom, którzy szukają Boga, i szukają odpowiedzi na to jak żyć?

Waldemar 48lat

 

Otrzymałem podczas tego czasu łaskę nawrócenia. Bóg dotknął mego serca w Eucharystii i ja oddałem się Bogu. Oddałem moje życie, duszę i królestwo Jezusowi! Pragnę dalej wzrastać i wytrwać w wierze katolickiej.

Roman 35 lat

 

Ten kurs, rzeczywiście dał mi „Nowe Życie” i siłę wewnętrzną. Dzięki temu Kursowi stanę się silniejszym człowiekiem, pełnym nadziei na lepsze jutro i miłości do Boga. Wiem, że dzięki Panu Jezusowi podołam wszystkim problemom. Będę nadal kontynuować naukę o Jezusie i podążać Jego drogą.

Alicja 33 lata

 

Dostałem kilka ważnych wskazówek, rad jak mam postępować, co zmienić w swoim życiu, aby stało się ono piękniejsze. Poczułem jak spada ze mnie ciężar grzechów popełnionych wcześniej. Poczułem się wyjątkowo ważny. Postanowiłem wytyczyć sobie granice i nigdy ich nie przekraczać. Postanowiłem częściej poruszać tematy religii wśród  znajomych i w rodzinie.

Rafał 33 lata

 

Doświadczyłam bardzo dużo miłości. Zrozumiałam, że Pan Bóg mnie kocha i chce, abym dla niego służyła, bo jestem jego umiłowaną służebnicą. Teraz wiem, że otworzyłam całe swoje serce. Mam zamiar wykorzystać to wszystko w pełni i dzielić się tym z innymi.

Grażyna 40 lat

 

Poznałam wspaniałych ludzi i poczułam się z nimi jak we wspólnocie. Doświadczyłam wielu poruszeń mojego serca. Bardzo poruszającym doświadczeniem była dla mnie modlitwa wstawiennicza oraz wszystkie działania, które nas aktywizowała i miałam w nich swój udział. Chciałabym wstąpić do wspólnoty, żeby trwać w tym co zaczęłam. Czekam na rezultaty w życiu.

Aleksandra 26 lat

 

Bóg ofiarował mi wiarę, miłość i miłosierdzie. Dostałem szansę zmiany i moc wiary. „Tego mi było trzeba”. Uwierzyłem, że Jezus naprawdę umarł za nasze grzechy. Chcę wzmacniać się bardziej, abym stawał się bardziej wartościowym człowiekiem...

Witek 37 lat

 

Otrzymałam na tym Kursie bardzo wiele...spokój serca i umysłu, nadzieję na lepsze życie, radość serca, uczucie Bożej miłości, oczyszczenie przeszłości, pewność siebie, nowych przyjaciół i nową rodzinę, najważniejszego przyjaciela na całe życie – Boga w sercu! Chciałabym wprowadzać to w życie codzienne, głosić to innym, umacniać się we wspólnocie i życiu osobistym, dziękować Bogu za wszystko i odnawiać to co złożył  w moim sercu.

Magdalena 33 lata

 

Dostałem od Boga mocną wiarę i doświadczyłem dotyku Ducha Świętego. Zapragnąłem głosić Słowo Boże wszystkim, którzy go nie znają...

Leszek 52 lata