AKTUALNOŚCI

dodane 14.10.2016

Kurs Emaus w Wiedniu

KURS EMAUS W WIEDNIU (07-09.10.2016)

W dniach 07-09.10.2016 r. w Wiedniu odbył się kurs Emaus. W czasie trwania kursu 16 uczestników doświadczyło czym jest Słowo Boże i co Ono czyni w naszym życiu. Oto kilka świadectw:

 

"Na kursie otrzymałam ogień, który rozpalił moje serce do poznania, czym jest Słowo-Bóg. Dał odwagę do sięgania po Niego i wdrażania w życie. Pragnę kontynuować i pogłębiać wiarę w Boga na kolejnych kursach, poświęcić więcej czasu na relację z Bogiem w Jego Słowie i mojej modlitwie."

Ania, 23 lat

 

"Na kursie zrozumiałam prawdę o Słowie Bożym, otrzymałam skruszone serce i świadomość, czego się pozbywam, nie czytając Pisma Świętego. Pragnę systematycznie (codziennie) czytać Pismo Święte (głośno). Postaram się nie rozstawać z Biblią w żadnym momencie."

Barbara, 54 lat

 

"W czasie kursu otrzymałem radość, pokój ducha, świadomość Słowa, pewność i przekonanie, że wszystko można zostawić pod opiekę Pana. Zrozumiałem znaczenie i sens Słowa w obrazach, które zostały nam ukazane. Pragnę przekazywać Słowo-Jezus wszędzie, gdzie to będzie możliwe."

Benedykt, 51 lat

 

" Kurs dał mi wiedzę, czym jest i co czyni Słowo Boże. Słowo Boże jest Chrystusem, które ma wszelką siłę. Wierzę, że zgłębiając Słowo Boże, mogę przetrwać wszelkie trudności i wydać plon w swoim czasie. Moje serce zaczęło ożywać i tęsknić za Słowem Bożym. Pragnę zmienić moje nawyki: zamiast telewizji i książek czytać więcej Pismo Święte, uczęszczać na Dom Zmartwychwstania i tam dzielić się doświadczeniami z kursu, angażować się bardziej w Galilei, wierzyć Słowu Bożemu i wg Niego postępować oraz opowiadać innym o Słowie Bożym."

Beata, 37 lat

 

"Na kursie otrzymałem ufność w moc Słowa. Pragnę Je wcielać w czyn i żyć Nim bardziej na codzień."

Jarosław, 54 lat