ŚWIADECTWA SNE

Data 10.12.2018
Kategoria

Kurs Daniel w Wiedniu 22-25.11.2018

Za nami piękny czas doświadczenia żywego Boga w naszej modlitwie osobistej. Od 22 do 25 listopada 2018 roku przeżywaliśmy w naszej winnicy Wiedeń, Kurs Daniel, który pokazał nam, jak bardzo ważna jest nasza modlitwa osobista i  jakie warunki muszą być spełnione, aby miała ona dobry smak. Zobaczyliśmy osoby ze Starego i Nowego Testamentu oraz innych świętych, którzy żyli modlitwą oraz poznaliśmy współzależność między modlitwą osobistą i wspólnotową. W kursie uczestniczyły 32 osoby, w tym 8 osób przyjechało na ten kurs z Norymbergii.

Oto świadectwa niektórych z nich:

Teraz, po tym kursie, będę stawał do modlitwy codziennie i nie będę traktował modlitwy zbyt łatwo, bo do dzisiaj wyglądało to słabo. Bardzo często miałem zniechęcenie do czytania Słowa Bożego. Ale w czasie kursu zobaczyłem przemianę. W niedzielę rano, stając do modlitwy porannej, dołączyłem czytanie Słowa Bożego i było to doznanie pełne radości. Czytając Słowo dostałem siłę do modlitwy i odeszło ode mnie zniechęcenie. CHWAŁA PANU!

                                                                                                                         Sławek, 31 lat

 

Na Kursie Daniel Bóg wzbudził we mnie pragnienie prawdziwej, głębokiej iż serca płynącej modlitwy. Ufam Panu, że nauczyłam się podczas tego kursu otwierać moje serce na działanie Ducha Świętego. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna Panu za wszystkie przemiany, które dzieją się we mnie. Zrozumiałam, że modlitwa jest najpotężniejszą siłą na ziemi. Pragnę wprowadzać prawdziwą i szczerą modlitwę w moje życie i mówić innym, jak ważna jest modlitwa i pozostawanie w relacji z Panem Bogiem.

                                                                                                                      Aneta, 50 lat

 

Na kursie otrzymałam wiedzę, jak należy się modlić, nie tylko słowami, ale i czynami. Bóg otworzył moje serce. On kocha mnie naprawdę i chce mojego dobra. Zrozumiałam, że modlitwa jest najpotężniejszą siłą w działaniu i powinna być najważniejsza w moim życiu. Mam zamiar wprowadzać w życie nowy schemat modlitwy i postaram się być wytrwała w modlitwie.

                                                                                                                         Halina, 54 lat

 

Na kursie otrzymałam wiedzę o modlitwie i praktyczne rady, jak się modlić. Pragnę nie tylko dziękować i prosić Pana Boga, ale przede wszystkim Go uwielbiać. Odkryłam radość płynącą z modlitwy. Pragnę opowiadać innym o modlitwie, dalej rozwijać się duchowo i przeżyć następne kursy.

                                                                                                                       Maria, 43 lat

 

Ten kurs zweryfikował moją modlitwę. Moja dotychczasowa modlitwa nie była wystarczająco zanurzona w Bogu. Doświadczyłem poraz kolejny, że dobry Bóg jest przy mnie. Mam zamiar pielęgnować moją modlitwę osobistą wraz z modlitwą wspólnotową. Proszę Ducha Świętego o właściwą proporcję.

                                                                                                                 Piotr, 53 lat